Jak dbać o biżuterię - How to care for jewelry

 Każda sztuka biżuterii została zaimpregnowana obustronnie środkiem hydrofobowym - to znaczy iż jest odporniejsza na brud, płyny np. deszcz, lub plamy po niej spływają, jednakże nie zabezpiecza to przed całkowitym pobrudzeniem.
Jeśli zdarzy Ci się ubrudzić biżuterię, spokojnie można ją wyczyścić mydłem w płynie naniesionym na wacik do twarzy lub patyczek kosmetyczny(coś miękkiego) - tak aby nie porysować kryształków, muszli lub kamieni naturalnych. Gdy plamka zejdzie, można wtedy lekko wilgotnym wacikiem zmyć mydło. Nie zniszczy się w ten sposób biżuterii.
Zanim nałożysz biżuterię, zalecam najpierw wykonać makijaż, użyć perfum. 
Biżuteria powinna być przechowywana w suchym miejscu - w torebeczce lub w pudełeczku, nie zalecam zostawiania jej na długi czas na działanie promieni słonecznych.

My jewelry is protected from getting dirty by a special nano-repellent which also protects it from damp. Thanks to that, the owner will be able to enjoy their beauty for a long time after the purchase. But if you happen to get dirty jewelry, you can clean it with a Q-tip and liquid soap. Do not rub hard.