Kolczyki 38 - "Desire"


 Po zdobyciu metalizowanych sznurków od razu rzuciłam się w wir pracy :) Tyle pięknych kolorów, trzeba po prostu to wykorzystać! Zaopatrzyłam się też w ekspozytor w kształcie głowy, który miałam już pewien czas w planach, jednak myślałam, że będzie on rzeczywistej wielkości głowy - jest lekko mniejszy i przez to kolczyki wyglądają optycznie lekko większe, niż są naprawdę. Mimo to, daje to fajny podgląd jak się będą kolce prezentować. 

Te kolczyki wykonałam z jaspisów cesarskich, kryształków Swarovski i zwojów tasiemek sutasz. Bordo to chyba najmodniejszy kolor tego sezonu :) Połączyłam z czerwienią, z którą mi się ciężko rozstać. Zaimpregnowane, od spodu zabezpieczone beżową eko-skórką. Wysokość 6,5 cm, szerokość 3 cm. Pakuję w proste papierowe pudełeczko. 

After getting the metallic cords I immediately threw myself into work :) So many beautiful colors, I just have to use it! I bought it in a counter display in the shape of the head, which had been planned some time, but I thought that it would be the actual size of the head - it is slightly smaller and thus optically earrings look a little bigger than they really are. Even so, it gives a nice preview of how the earrings are present.

These earrings I made with the imperial jasper, Swarovski crystals, ribbons and Soutache scrolls. Burgundy is probably the trendiest color this season :) I combined the red, which I severely parted. Impregnated, from the bottom of protected eco-beige skin. Height 6.5 cm, width 3 cm. I pack in a simple paper box.
AVAILABLE!


Pod zdjęciami coś na temat wyróżnień 
Oraz zapraszam do polubienia:

A tutaj prezentuję kilka przykładowych zestawień z kolczykami Desire:
 
 

17 comments:

 1. Kolczyki piękne!!! gratuluje pomysłu :) i powodzenia życzę oczywiście w wyzwaniu KK :) Można od Ciebie wyciągnąć informację gdzie są dostępne w sprzedaży te sznureczki metalizowane ?
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :-) Postaram się odpowiedzieć na pytania jak tylko znajdę wolną chwilę. Pozdrawiam ciepło :-)

  ReplyDelete
 3. Aj... dziękuję pięknie za wyróżnienie, to już drugie jakie dostałam , bardzo się cieszę odpowiem na pytanka ale jak tylko zwolnię tempo pracy :)

  ReplyDelete
 4. ładne, modna kolorystyka i podobają mi się to że nie są w jednej bryle tylko takie ażurowe co daje im delikatności.
  Pozdrowionka eM

  ReplyDelete
 5. Piękne kolczyki, uwielbiam czerwony i bordo:-)

  ReplyDelete
 6. Dziękuję pięknie za wyróżnienie jutro będe miała chwilkę wiec usiądę do pytań. Pozdrawiam Serdecznie martazare

  ReplyDelete
 7. Boskie, ta czerwień jest taka energetyczna, świetnie dobrałaś zestawienia, bardzo mi się podobają, pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 8. Piękne kolczyki, naprawdę udane połączenie kolorów - gratuluję smaku i zmysłu twórczego :))))

  ReplyDelete
 9. Powodzenia w wyzwaniu :) Mogę zadać pytanko techniczne? Czy nadal jesteś zadowolona z dynamicznego szablonu? Bardzo mi się podoba wizualnie, ale ta społecznościowa strona jest bardzo dobrze "ukryta". Np. funkcja dodawania do obserwowanych.

  ReplyDelete
 10. Witaj, tak też uważam że wizualnie jest bardzo fajnie ten wygląd dostosowany, no niestety obserwatorzy są w menu, które po prostu trzeba znaleźć. Czy uważasz że dla czytelnika ten widok może być niekomfortowy/niezrozumiały? Ja myślę że za pierwszym razem tak, ale później chyba już wiadomo jak działa. Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 11. Właśnie kombinuję z wyglądem bloga i przyznam, że wygląd dynamiczny mnie kusi. Ale wpadłam do Ciebie i ze zdziwieniem odkryłam, ż enie mam Cię w obserwowanych. I chwilkę mi zajęło, żeby odnaleźć gdzie to. Chyba jeszcze poczekam ze zmianą.

  ReplyDelete
 12. tak, to jest minus tego wyglądu, że dla czytelnika łatwiej i szybciej byłoby dodać do obserwowanych gdyby było to na wierzchu... Ale mimo to, nie potrafię z tego względu zmienić na wygląd klasyczny:) Fajnie by było gdyby można było dodać panel obserwatorów np pod postami, no ale niestety nie ma takich opcji w tym wyglądzie... kilka osób jednak to znalazło :) coraz więcej blogów ma już ten wygląd i Ci którzy już odwiedzali takie będą wiedzieli gdzie zajrzeć.

  ReplyDelete
 13. Ostatnio wszędzie widzę metalizowane sznurki, na karnawał i święta jak znalazł.

  Ogromnie lubię te Twoje wywijańce, są bardzo charakterystyczne :)

  I pozwolę sobie dopowiedzieć słówko do dyskusji o szablonie. Mnie też kusi, ma bardzo fajny moderny fason, ale trochę mi przeszkadza, że nie widzę od razu wpisów do zdjęć. Brakuje mi ciągłości chronologicznej zamiast wyrywkowości.

  ReplyDelete
 14. Witaj :) więc w szablonach dynamicznych tam gdzie u mnie jest Flipcard możesz wybrać Classic wtedy będzie podobny do normalnego wyglądu i będzie chronologicznie pokazywał posty. Warto poeksperymentować, jest kilka tych wyglądów dynamicznych do wyboru :) pozdrawiam.

  ReplyDelete

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i aktywność :)
Pozdrawiam!
Wiola