Naszyjnik 9 - "Complexity"

 Wisior, który skradł mi większą część dzisiejszego dnia to przepiękny kamień agatu, otoczony zwojami tasiemek sutaszu. Użyłam też srebrnego kryształka Swarovski'ego, perełki i drobne koraliki toho. Całość w czarno srebrnej kolorystyce. Z tyłu podszyty czarną ekoskórką w minimalnym stopniu. Zaimpregnowany. Chcę zaznaczyć że agat pięknie wygląda pod światło, co starałam się ukazać na kilku zdjęciach.
Długosć to 7 cm.
Szerokość to 4,5 cm.
Długość rzemienia zależy od upodobań klientki. Zapinany na karabińczyk.
DOSTĘPNY :)

Pendant, which I stole most of the day today is a beautiful agate stone, surrounded by coils of cords soutache. I used a silver Swarovski crystal beads and small beads toho. All in black and silver colors. On the back lined with black leather minimal. The impregnated. I want to highlight that the agate looks beautiful against the light, which I tried to show in a few pictures. Length is 7 cm. Width is 4.5 cm. Strap length depends on the client's preferences. Fastened to the hook.
AVAILABLE, just send me a email :)
4 comments:

  1. Super zorganizowany blog, oryginalnie i jeszcze nie do końca umiem się poruszać ale się "rozgoszczę". Ponieważ zaczęłam ostatnio się bawić sutaszem, tym bardziej podziwiam :)

    ReplyDelete
  2. dziękuję bardzo :) też uważam że ten nowy widok blogspotu jest fajny, pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  3. Mistrzyni po prostu :) mega intersująca praca i piękny kamień

    ReplyDelete

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i aktywność :)
Pozdrawiam!
Wiola